auto elektryk Poznań

Naprawa moduły BSI

Awarię modułu BSI można stwierdzić po realizacji dokonania próby diagnostyki komputerowej układu elektrycznego pojazdu. O ile w starszych modelach aut, mało nasyconych udogodnieniami elektroniki i automatyki samochodowej, nie występowały problemy z BSI ponieważ takich elementów nie było, o tyle we współcześnie produkowanych Citroenach, Peugeotach, BMW, Oplach i innych ten element stanowi "serce" sterowania automatyki. 

Począwszy od zapłonu, przez imobilizer, do sterowania funkcjiami alarmu samochodowego, blokady elektronicznej pojazdu, przez światła drogowe, otwieranie szyberdachu, sterowanie opuszczaniem szyb, aż do czujników deszczu i parkowania - uczestniczy w poprawnym działaniu właśnie ten moduł.

Jeśli więc w Twoim aucie wszystko odmówiło współpracy, auto nie już reaguje na pilota, stacyjka nawet nie świeci ostrzegawczych komunikatów, wygląda to jak awaria BSI.

Z dużą wprawą i doświadczeniem wykonujemy naprawy tego elementu lub jego wymiany na sprawne bsi.

AUTO-ELEKTRYK tel. 501-790-267

Porada! Zawsze utrzymuj w sprawności akumulator, bowiem nieznaczne obniżenie napięcia poniżej normatywnych voltarzy lub nieumiejętne odłączenie baterii samochodowej może doprowadzić do trwałego ale jednak odwracalnego uszkodzenia modułu.

Wykonujemy naprawy w warsztacie, bezpośrednio lub na elementach przesłanych do reperacji kurierem. Czas realizacji do 3 dni ( z uwzględnieniem dostępności części ).

naprawa BSI Poznań

Naprawa elektroniki samochodowej Poznań
Systemy sterowania automatyki pojazdów© 2014-2020
strzałka do góry